Ägedad äriässad — Vivita suvine kirbuturg

Vivita / Lahenduste Laboratoorium
2 min readJul 13, 2023
Fotod: Vivita Estonia

Kas oled mõelnud, et soovid suvel taskuraha teenida, aga ei tea, mismoodi seda täpselt ellu viia? Või oled ise midagi toredat valmis nokitsenud, aga ei tea, kus seda müüa saaks? Tahaksid alustada ettevõtlusega ja olla Äge Äriäss?

Fotod: Vivita Estonia

Vivinaudid tulid 6. juulil Vivistopi stuudiosse, et osaleda Ägedate Äriässade — Vivita suvisel kirbuturul. Kokku müüs Kirbuturul 12 last ja noort. Müüdi isetehtud limpsi, pirukaid, ehteid, aksessuaare, mullivahvleid, šokolaadimaiuseid kui ka mänguasju.

Fotod: Vivita Estonia

Vivinaut Liisa kommentaar: “Ägedate Äriässade üritus oli väga tore ja lahe kogemus. Kohal käis piisavalt inimesi, oleks võinud olla muidugi rohkem, aga hoolimata ilmast sain müüa päris palju asju. Ka teised noored müüsid vahvaid asju. Müüsin isetehtud aksessuaare ning hetkel käin Vivistopis vabategevuses, et ehete ja aksessuaaridega edasi nokitseda. Teen ka eritellimusi! Võta minuga ühendust, kui soovid endale käeaksessuaari või siis oma neljajalgsele sõbrale mänguasja või kaelarihma.”

Fotod: Vivita Estonia

Kuna paljud vivinaudid uurisid, millal tuleb Kirbuturg uuesti, siis järgmise Ägedate Äriässade müügi plaanime teha 10. augustil kell 12:30–16:30. Registreeri end siit!

Tekst ja fotod: Vivita Estonia
Juuli 2023

--

--

Vivita / Lahenduste Laboratoorium

A creativity hub for children designed to inspire and equip them with skills in creative problem-solving and prototyping.